De volgende composities zijn de afgelopen jaren voor het Gouden Spiker Festival als verplichte werken gekozen.
Jaar | Afdeling | Titel | Componist |
1996 | 2e Brassband | 16th century dances | arr. Alan Fernie |
1996 | 1e Brassband | Adventures in Brass | Ray Farr |
1997 | 2e Fanfare | Three Bagatelles | André Waignein |
1997 | 1e Fanfare | Condacum | Jan van der Roost |
1997 | 2e Brassband | Partita | Jan de Haan |
1997 | 1e Brassband | A sunrise Impression | Jan de Haan |
1998 | 2e Fanfare | Firebrook Prelude | James Curnow |
1998 | 1e Fanfare | Music for a Festival | Brian Connery |
1998 | 2e Brassband | Suite Symétrique | Jacob de Haan |
arr. Menno Haantjes | |||
1998 | 1e Brassband | Prelude to a Festival | Alan Fernie |
1999 | 2e Fanfare | Spanish Tryptich | Jan de Haan |
1999 | 1e Fanfare | Acclamation | James Curnow |
1999 | 2e Brassband | The spirit of youth | Goff Richards |
1999 | 1e Brassband | Lee fair | Goff Richards |
2000 | 2e Fanfare | Horizons | Patrick Milstone |
2000 | 1e Fanfare | Novena | J. Swearingen |
arr. R. Pister | |||
2000 | 2e Brassband | Around a Village | Menno Haantjes |
2000 | 1e Brassband | Pennine Moors | Darrol Barry |
2001 | 2e Fanfare | Kaap Hoorn | Hans van der Heide |
2001 | 1e Fanfare | Flying in a balloon | Leon Vliex |
2001 | 2e Brassband | Little Portrait | André Waignein |
arr. Menno Haantjes | |||
2001 | 1e Brassband | Nordic Moods | Tom Brevik |
2002 | 2e Fanfare | Odyssée | Jan Bosveld |
2002 | 1e Fanfare | Fúzje | Rob Goorhuis |
2002 | 2e Brassband | A Western Suite | A.L. Schulte |
arr. David Well | |||
2002 | 1e Brassband | Cambridgeshire Impression | Rieks van der Velde |
2003 | 2e Fanfare | The Ring Of Fire | Alfred Willering |
2003 | 1e Fanfare | Antarctica | Carl Wittrock |
2003 | 2e Brassband | Hihg Flyers | Andrew R. Mackereth |
2003 | 1e Brassband | Suite Celebration | Bruce Fraser |
2004 | 5e Fanfare | The Battle of Varlar | Rob Goorhuis |
2004 | 4e Fanfare | Sine Nomine | Menno Haantjes |
2004 | 3e Fanfare | The Power of the Magatsunami | Carl Wittrock |
2004 | 5e Brassband | Antarctica | Carl Wittrock |
2004 | 4e Brassband | Lord Tullamore | Carl Wittrock |
2004 | 3e Brassband | Kefas | Rob Goorhuis |
2005 | 5e Fanfare | Gate 11 | John Emmerson Blackstone |
2005 | 4e Fanfare | Land of Legends | Andreas Ludwig Schulte |
2005 | 3e Fanfare | La Scala | Carl Wittrock |
2005 | 5e Brassband | Gate 11 | John Emmerson Blackstone |
2005 | 4e Brassband | Cambridgeshire Impressions | Rieks v/d Velde |
2005 | 3e Brassband | Land of Legends | Andreas Ludwig Schulte |
2006 | 5e Fanfare | Voyage with the VOC | William Vean |
2006 | 4e Fanfare | The Road to the West | Carl Wittrock |
2006 | 3e Fanfare | Don Quichote de la Mancha | Rob Goorhuis |
2006 | 5e Brassband | Columbus | Rob Goorhuis |
2006 | 4e Brassband | Schattdorf Impressions | Darrol Barry |
2006 | 3e Brassband | Crusade | Rieks van der Velde |
2007 | 5e Fanfare | Columbus | Rob Goorhuis |
2007 | 4e Fanfare | Feroaring fan Lucht | Jan Bosveld |
2007 | 3e Fanfare | Trimbeka | Rob Goorhuis |
2007 | 5e Brassband | Like a Child | Andreas Ludwig Schulte |
2007 | 4e Brassband | Landscape and Journey | Alan Fernie |
2007 | 3e Brassband | Kaleidoscope | Philip Sparke |
2009 | 5e Fanfare | Border Zone | Jacob de Haan |
2009 | 4e Fanfare | The Fever Tree | Rob Goorhuis |
2009 | 3e Fanfare | Illusion d'Optique | Menno Haantjes |
2009 | 5e Brassband | Fincastle Overture | Jan Bosveld |
2009 | 4e Brassband | City Scapes | Jan de Haan |
2009 | 3e Brassband | Lake of the Moon | Kevin Houben |
2010 | 5e Fanfare | Like a Child | Andreas L. Schulte |
2010 | 4e Fanfare | Bellum Belgicum | Rieks van der Velde |
2010 | 3e Fanfare | Atropos | Kevin Houben |
2010 | 5e Brassband | Voyage of the VOC | Willeam Vean |
2010 | 4e Brassband | Night before battle | Dean Jones |
2010 | 3e Brassband | Images for Brass | Stephen Bulla |
2011 | 5e Fanfare | Astro Suite | Eric Swiggers |
2011 | 4e Fanfare | 't Ministerie van Fanfare | Jacob de Haan |
2011 | 3e Fanfare | Fjoer en Fidúsje | Carl Wittrock |
2011 | 5e Brassband | The Baron of Dedem | Carl Wittrock |
2011 | 4e Brassband | Trimbeka | Carl Wittrock |
2011 | 3e Brassband | Pompeji | Mario Bürkl |
2012 | 5e Fanfare | A Triple Suite | André Waignein |
2012 | 4e Fanfare | Voyage to Victory | John Blanken |
2012 | 3e Fanfare | De Kwelgeest | Rob Goorhuis |
2012 | 5e Brassband | Masurische Suite | Kurt Georg Widorsky |
2012 | 4e Brassband | Triptych | Oliver Waespi |
2012 | 3e Brassband | Darkness Visible | Richard Grantham |
2013 | 5e Fanfare | Cortege, Choral et Farandole | Roland Kernen |
2013 | 4e Fanfare | Roll of Honour | Jacob de Haan |
2013 | 3e Fanfare | Concordia | Eric Swiggers |
2104 | 5e Brassband | The Journeymen | Ray Steadman-Allen |
2014 | 4e Brassband | Canadian Folk Song Suite | Morley Calvert |
2014 | 3e Brassband | Variations on a shaped Note Melody | James Curnow |
2014 | 5e Fanfare | Robin Hood Suite | Dennis Masters |
2014 | 4e Fanfare | Klezmeriana | Jan de Haan |
2014 | 3e Fanfare | Siardus | Jan Bosveld |
2015 | 5e Brassband | Bliss | Jacob de Haan |
2015 | 4e Brassband | Chorale Variations | Jan de Haan |
2015 | 3e Brassband | Olympus | Philip Harper |
2015 | 5e Fanfare | Call of the Valley | Jacob de Haan |
2015 | 4e Fanfare | Ave Musica | Feike van Tuinen |
2015 | 3e Fanfare | Signatures | Rob Goorhuis |
2016 | 5e Brassband | Epic Journey | Adrew Pearce |
2016 | 4e Brassband | Prima Luce | Jan van der Roost |
2016 | 3e Brassband | Chorale and Toccata | Stephen Bulla |
2016 | 5e Fanfare | Three Historic Episodes | Feike van Tuinen |
2016 | 4e Fanfare | Edge of Fields and Meadows | Rob Goorhuis |
2016 | 3e Fanfare | Elburg Variations | Jacob de Haan |
2017 | 5e Brassband | Susato Variations | Jan de Haan |
2017 | 4e Brassband | Petite Suite de Ballet | Eric Ball |
2017 | 3e Brassband | A Tameside Overture | Philip Sparke |
2017 | 5e Fanfare | Askanios | Arend Gerds |
2017 | 4e Fanfare | Rainbow Warrior | Kees Vlak |
2017 | 3e Fanfare | The Witch and the Saint | arr. Erik Rozendom |
2018 | 5e Brassband | Der Vresen Chronicon | Arend Gerds |
2018 | 4e Brassband | Saint Lambert (revised edition) | Geert Jan Kroon |
2018 | 3e Brassband | Dublin Pictures | Marc Jeanbourguin |
2018 | 5e Fanfare | Saddleworth Festival Dances | Peter Martin |
2018 | 4e Fanfare | Kleine Speelmuziek | Henk van Lijnschoten |
2018 | 3e Fanfare | Purcellian Fantasy | Jan de Haan |
2019 | 5e Brassband | Scottish Dances | arr. Menno Haantjes |
2019 | 4e Brassband | Sickles and Scythes | Rob Goorhuis |
2019 | 3e Brassband | Partita | Edward Gregson |
2019 | 5e Fanfare | Zodiac | Jan de Haan |
2019 | 4e Fanfare | Tinco | Rob Goorhuis |
2019 | 3e Fanfare | Alpina Saga | Thomas Doss |
2022 | 5e Brassband | Maori Songs | Rob Goorhuis |
2022 | 4e Brassband | The Three Towers | Marc Jeanbourquin |
2022 | 3e Brassband | Theme & Variations | Oliver Waespi |
2022 | 5e Fanfare | Condacum | Jan van der Roost |
2022 | 4e Fanfare | Lady Tullamore | Carl Wittrock |
2022 | 3e Fanfare | Yn Ieren en Sinen | Jan de Haan |
2023 | 5e Brassband | Three historic episodes | Feike van Tuinen |
2023 | 4e Brassband | Dodo van Haska | Arend Gerds |
2023 | 3e Brassband | Concert Ouverture Prize Winners | Philip Sparke |
2023 | 5e Fanfare | Contrasto Grosso | Jacob de Haan |
2023 | 4e Fanfare | Caesar en Cleopatra | Gerard Boedijn |
2023 | 3e Fanfare | De Legende van Humerke | Rob Goorhuis |
... | ... | ... | |
... | ... | ... | |
... | ... | ... | |
... | ... | ... | |
... | ... | ... | |
... | ... | ... | |
... | ... | ... | |
... | ... | ... | |
... | ... | ... | |
... | ... | ... | |
... | ... | ... | |
... | ... | ... | |
... | ... | ... | |
... | ... | ... | |
... | ... | ... | |
... | ... | ... | |
... | ... | ... | |
... | ... | ... | |