Laatste nieuws

vrijdag 13 oktober 2023
Verplichte werken GSF 2024

dinsdag 18 april 2023
Livestream 2023

Snel naar

zondag 8 oktober 2023
» Wedstrijdreglement

zaterdag 14 mei 2022
» Waanzinnig verjaardagsfeest!

 

Uitslag 2022

zondag 2 oktober 2022

3e DIVISIE FANFARE 2022

Solisten:

1. Wouter Vries (es-bas) - Looft den Heer Boornbergum

2. Jelle Bouwsma & Bernt Terluin (euphonium) - Studio it Heidenskip

3. Jellie Corbee (euphonium) - Concordia IJlst

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Studio - it Heidenskip o.l.v. Marten Miedema 

2. Looft den Heer - Boornbergum o.l.v. Jappie Dijkstra

3. Concordia - IJlst o.l.v. Almer Zijlstra

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
Looft den Heer - Boornbergum o.l.v. Jappie Dijkstra

Sulveren Spiker Bokaal:
Studio - it Heidenskip o.l.v. Marten Miedema 

Brūnzen Spiker Bokaal: 
Concordia - IJlst o.l.v. Almer Zijlstra

-------------------------------------------------------------------------------------------

Waardebon workshop Yamaha Music Europe:

Concordia IJlst 

-------------------------------------------------------------------------------------------

4e DIVISIE FANFARE 2022

Solisten:

1. DaniŽlle Gombert (alt saxofoon) - De Bazuin Groningen

2. Sepje van de Vegt (bugel) - Harmonie Weidum

3. Jeanette Punter & Jaap Mulder (euphonium)  - Ons Ideaal Easterwierrum

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. De Bazuin - Groningen o.l.v. Johannes Weening

2. Ons Ideaal - Easterwierrum o.l.v. Menno Haantjes

3. Harmonie - Weidum o.l.v. Ria Fennema

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
De Bazuin - Groningen o.l.v. Johannes Weening

Sulveren Spiker Bokaal: 
Harmonie - Weidum o.l.v. Ria Fennema

Brūnzen Spiker Bokaal: 
Ons Ideaal - Easterwierrum o.l.v. Menno Haantjes

-------------------------------------------------------------------------------------------

Bugel Van der Glas Muziekinstrumenten
Ons Ideaal - Easterwierrum

-------------------------------------------------------------------------------------------

5e DIVISIE FANFARE 2022

Solisten:

1. Gerjanne Zijlstra (alt saxofoon) - Excelsior Oudebildtzijl

2. Arne Minnaard (hoorn) - Wilhelmina Zuidhorn

3. Freer Elzinga (euphonium) - Advendo Morra Lioessens

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Excelsior - Oudebildtzijl (o.l.v. Johan Postma)

2. Oranje B - Grootegast (o.l.v. Geertje Mars) 

3. Looft den Heer / Excelsior - Garyp / Burgwerd (o.l.v. Erik van der Veen) 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal:
Excelsior - Oudebildtzijl (o.l.v. Johan Postma)

Sulveren Spiker Bokaal:
Oranje B - Grootegast (o.l.v. Geertje Mars) 

Brūnzen Spiker Bokaal: 
De Woudklank - Noordwolde (o.l.v. Durk Krol) 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Waardebon Hal Leonard
Wilhelmina - Zuidhorn

-------------------------------------------------------------------------------------------

3e DIVISIE BRASSBAND 2022

Solisten:

1. Frans de Haan (Euphonium) - Greidebrass Greidhoeke

2. Renske Rinzema (Althoorn) - Hosannah Leeuwarden

3. Esther Valk (Cornet) - Brassband Opsterland

------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Greidebrass - Greidhoeke o.l.v. Marco Middelberg

2. Apollo - Grou o.l.v. Piet Visser

3. Hosannah - Leeuwarden o.l.v. Jappie Kuipers

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
Greidebrass - Greidhoeke o.l.v. Marco Middelberg

Sulveren Spiker Bokaal: 
Apollo - Grou o.l.v. Piet Visser

Brūnzen Spiker Bokaal:
Hosannah - Leeuwarden o.l.v. Jappie Kuipers

-------------------------------------------------------------------------------------------

4e DIVISIE BRASSBAND 2022

Totaal programma:

Gouden Spiker: Soli Deo Gloria - Rinsumageest o.l.v. Reimer Jan Rondaan

Sulveren Spiker: Concordia - W‚nswert o.l.v. Gouke Wielenga

Brūnzen Spiker: Ere Zij God - Damw‚ld o.l.v. Jochem Hoekstra 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Ere Zij God - Damw‚ld o.l.v. Jochem Hoekstra 

2. Soli Deo Gloria - Rinsumageest o.l.v. Reimer Jan Rondaan

3. Concordia - W‚nswert o.l.v. Gouke Wielenga 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Solisten:

1. Johannes Hoogland (trombone) - Concordia W‚nswert

2. Jelmar Terpstra (slagwerk) - Soli Deo Gloria Rinsumageest

3. Willem Jan de Vries (trombone) - Ere Zij God Damw‚ld

-------------------------------------------------------------------------------------------

5e DIVISIE BRASSBAND 2022

Totaal programma:

Gouden Spiker: Euphonia - Ternaard o.l.v. Dieuwke Kloppenburg

Sulveren Spiker: Hosannaha B - Leeuwarden o.l.v. Jeroen Oosterwijk

Brūnzen Spiker: De Eendracht - Marrum o.l.v. Michiel Sybesma

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Hosannah B - Leeuwarden o.l.v. Jeroen Oosterwijk

2. Euphonia - Ternaard o.l.v. Dieuwke Kloppenburg

3. De Eendracht - Marrum o.l.v. Michiel Sybesma

-------------------------------------------------------------------------------------------

Solisten:

1. Jan Wiersma (bastrombone) - Euphonia Ternaard

2. Emma Miedema (bugel) - Hosannah B Leeuwarden 

3. Willem Adema (trombone) - De Eendracht Marrum

-------------------------------------------------------------------------------------------

FESTIVAL DIVISIE 2022

Totaal programma:

Gouden Spiker: Projunior - Gerkesklooster o.l.v. Dineke Oostra-Kamminga 

Sulveren Spiker: De Bazuin C - Oenkerk o.l.v. Trienke Gietema

Brūnzen Spiker: Koperbende - Frieschepalen o.l.v. Martine Reijenga

-------------------------------------------------------------------------------------------

Staande ovatie award: 
Dirigente Dineke Oostra-Kamminga van Projunio Gerkesklooster

Germ Nicolaļ Bokaal (aanmoedigingsprijs):
Oefening & Uitspanning - Wijk & Aalburg o.l.v. Kees Treffers

-------------------------------------------------------------------------------------------

Tegoedbon Hal Leonard
Projunior Gerkesklooster 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Uitslag 2019

zondag 1 september 2019
Zaterdag 18 mei 20193e DIVISIE FANFARESolisten:1. Janny Ali Gruber-Veenstra (sopraan saxofoon) - Concordia Wjelsryp2. Andries Verweij ...

Uitslag 2018

woensdag 31 oktober 2018
3e DIVISIE FANFAREzaterdag 26 mei 2018Solisten:1. Steven Harkema (Cornet) - In Corpore Wagenborgen2. JoŽl Hofman (Trombone) - Crescendo ...

Uitslag 2017

donderdag 5 oktober 2017
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Ruben Schepers (trombone) - Excelsior-Bruchterveld & Eendracht-Hardenberg    Arne Schepers ...

Uitslag 2016

dinsdag 27 september 2016
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Elske van der Kooi - Bugel (Harmonie Sneek)2. Dineke Krol - Trompet (StÍd Sleat Sloten)3. Douwe Koopmans - ...

Uitslag 2015

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Karina Leistra (Sopraan Saxofoon) - Lauwers Fanfare Ee/Engwierum2. Anne Martin Koree (Drums) - Halleluja ...

Uitslag 2014

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Tinka de Vries (Sopraan Saxofoon) - In Corpore Wagenborgen2. Teake van der Kooi (Bugel) - Hallelujah Burgum3. ...

Uitslag 2013

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Erik Hoek (Tenor saxofoon) - Ons Genoegen Marssum2. Freerk Hofma (Esbas) - Fanfare Ee / Engwierum3. Danique ...

Uitslag 2012

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Wieger van der Kooi (trombone) & Elske van der Kooi (Bugel) - Sneek2. Patrick Bechtum (trompet) - ...

Uitslag 2011

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Chrťtien Capello - F Tuba (Voorne en Putten Hellevoetsluis)2. Ayelt van Zuiden - Trombone (StÍd Sleat ...

Uitslag 2010

5e DIVISIE FANFARESolisten1. Renť Berghuis - Trombone (Woldhoorn - Tolbert)2. Wouter Peters - Bas Trombone (Klimop - Berlikum)3. Ybrich ...

Uitslag 2009

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"De Bazuin" - Rottevalleo.l.v. Ellis Geijteman2"De Eendracht" - Marrumo.l.v. Jaap ...

Uitslag 2008

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"Harmonia" - Zwaagwesteinde2"De Lofklank B" - Ureterp1"Excelsior" - ...

Uitslag 2007

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" - Surhuizum3"Da Capo" - ...

Uitslag 2006

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" Surhuizum3"De Eendracht" - ...