Laatste nieuws

zaterdag 14 mei 2022
Waanzinnig verjaardagsfeest!

dinsdag 19 april 2022
23 april eerste festivaldag!

Snel naar

dinsdag 19 april 2022
» Deelnemers 2022

zaterdag 19 februari 2022
» Slagwerklijst

vrijdag 21 januari 2022
» Wedstrijdreglement

zaterdag 14 mei 2022
» Waanzinnig verjaardagsfeest!

 

Uitslag 2022

zaterdag 23 april 2022

Uitslag 2019

zondag 1 september 2019
Zaterdag 18 mei 20193e DIVISIE FANFARESolisten:1. Janny Ali Gruber-Veenstra (sopraan saxofoon) - Concordia Wjelsryp2. Andries Verweij ...

Uitslag 2018

woensdag 31 oktober 2018
3e DIVISIE FANFAREzaterdag 26 mei 2018Solisten:1. Steven Harkema (Cornet) - In Corpore Wagenborgen2. Joël Hofman (Trombone) - Crescendo ...

Uitslag 2017

donderdag 5 oktober 2017
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Ruben Schepers (trombone) - Excelsior-Bruchterveld & Eendracht-Hardenberg    Arne Schepers ...

Uitslag 2016

dinsdag 27 september 2016
3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Elske van der Kooi - Bugel (Harmonie Sneek)2. Dineke Krol - Trompet (Stêd Sleat Sloten)3. Douwe Koopmans - ...

Uitslag 2015

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Karina Leistra (Sopraan Saxofoon) - Lauwers Fanfare Ee/Engwierum2. Anne Martin Koree (Drums) - Halleluja ...

Uitslag 2014

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Tinka de Vries (Sopraan Saxofoon) - In Corpore Wagenborgen2. Teake van der Kooi (Bugel) - Hallelujah Burgum3. ...

Uitslag 2013

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Erik Hoek (Tenor saxofoon) - Ons Genoegen Marssum2. Freerk Hofma (Esbas) - Fanfare Ee / Engwierum3. Danique ...

Uitslag 2012

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Wieger van der Kooi (trombone) & Elske van der Kooi (Bugel) - Sneek2. Patrick Bechtum (trompet) - ...

Uitslag 2011

3e DIVISIE FANFARESolisten:1. Chrétien Capello - F Tuba (Voorne en Putten Hellevoetsluis)2. Ayelt van Zuiden - Trombone (Stêd Sleat ...

Uitslag 2010

5e DIVISIE FANFARESolisten1. René Berghuis - Trombone (Woldhoorn - Tolbert)2. Wouter Peters - Bas Trombone (Klimop - Berlikum)3. Ybrich ...

Uitslag 2009

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"De Bazuin" - Rottevalleo.l.v. Ellis Geijteman2"De Eendracht" - Marrumo.l.v. Jaap ...

Uitslag 2008

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk3"Harmonia" - Zwaagwesteinde2"De Lofklank B" - Ureterp1"Excelsior" - ...

Uitslag 2007

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" - Surhuizum3"Da Capo" - ...

Uitslag 2006

5e divisie BrassbandPositieVerenigingVerplicht werk1"Soli Deo Gloria" - De Tike2"Excelsior" Surhuizum3"De Eendracht" - ...