Laatste nieuws

zaterdag 14 mei 2022
Waanzinnig verjaardagsfeest!

dinsdag 19 april 2022
23 april eerste festivaldag!

Snel naar

dinsdag 19 april 2022
» Deelnemers 2022

zaterdag 19 februari 2022
» Slagwerklijst

vrijdag 21 januari 2022
» Wedstrijdreglement

zaterdag 14 mei 2022
» Waanzinnig verjaardagsfeest!

 

3e divisie Fanfare

zaterdag 14 mei 2022

3e DIVISIE FANFARE 2022

Solisten:

1. Wouter Vries (es-bas) - Looft den Heer Boornbergum

2. Jelle Bouwsma & Bernt Terluin (euphonium) - Studio it Heidenskip

3. Jellie Corbee (euphonium) - Concordia IJlst

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Studio - it Heidenskip o.l.v. Marten Miedema 

2. Looft den Heer - Boornbergum o.l.v. Jappie Dijkstra

3. Concordia - IJlst o.l.v. Almer Zijlstra

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
Looft den Heer - Boornbergum o.l.v. Jappie Dijkstra

Sulveren Spiker Bokaal:
Studio - it Heidenskip o.l.v. Marten Miedema 

Brūnzen Spiker Bokaal: 
Concordia - IJlst o.l.v. Almer Zijlstra

-------------------------------------------------------------------------------------------

Waardebon workshop Yamaha Music Europe:

Concordia IJlst 

4e divisie Fanfare

zaterdag 14 mei 2022
4e DIVISIE FANFARE 2022Solisten: 1. DaniŽlle Gombert (alt saxofoon) - De Bazuin Groningen2. Sepje van de Vegt (bugel) - Harmonie Weidum3. ...

5e divisie Fanfare

zaterdag 14 mei 2022
5e DIVISIE FANFARE 2022Solisten: 1. Gerjanne Zijlstra (alt saxofoon) - Excelsior Oudebildtzijl2. Arne Minnaard (hoorn) - Wilhelmina ...

3e divisie Brassband

zaterdag 23 april 2022
3e DIVISIE BRASSBAND 2022 Solisten: 1. Frans de Haan (Euphonium) - Greidebrass Greidhoeke2. Renske Rinzema (Althoorn) - Hosannah ...

4e divisie Brassband

zaterdag 23 april 2022
4e DIVISIE BRASSBAND 2022Totaal programma:Gouden Spiker: Soli Deo Gloria - Rinsumageest o.l.v. Reimer Jan RondaanSulveren Spiker: Concordia ...

5e divisie Brassband

zaterdag 23 april 2022
5e DIVISIE BRASSBAND 2022 Totaal programma: Gouden Spiker: Euphonia - Ternaard o.l.v. Dieuwke KloppenburgSulveren Spiker: Hosannaha B - ...

Festival Divisie

zaterdag 23 april 2022
FESTIVAL DIVISIE 2022Totaal programma:Gouden Spiker: Projunior - Gerkesklooster o.l.v. Dineke Oostra-Kamminga  Sulveren Spiker: De ...