Laatste nieuws

maandag 2 september 2019
Inschrijven weer mogelijk!

maandag 25 februari 2019
Solisten GSF 2019

Snel naar

woensdag 27 maart 2019
» Tijdschema

zondag 1 september 2019
» Slagwerklijst

maandag 2 september 2019
» Wedstrijdreglement

 

5e divisie Fanfare

zaterdag 18 mei 2019

5e DIVISIE FANFARE 2019

Solisten:

1. Tialda Edelman (alt saxofoon) - Harmonie Beetgum

2. Wopkje Bengmans (bugel) - Crescendo Holwerd

3. Cor Jager (bes bas) - Wilhelmina Zuidhorn

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Twister - Winsum (Stefan de Groot)

2. Crescendo - Holwerd (Durk Krol)

3. Harmonie - Beetgum (Christina van der Bijl) 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal:
Harmonie Beetgum o.l.v. Christina van der Bijl

Sulveren Spiker Bokaal:
Twister Winsum o.l.v. Stefan de Groot

Brūnzen Spiker Bokaal: 
Crescendo Holwerd o.l.v. Durk Krol 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Instrument beschikbaar gesteld door Van der Glas Muziekinstrumenten:
Muziekvereniging Schylge - Terschelling 


3e divisie Fanfare

zaterdag 18 mei 2019
3e DIVISIE FANFARESolisten: 1. Janny Ali Gruber-Veenstra (sopraan saxofoon) - Concordia Wjelsryp2. Andries Verweij (euphonium) - FBCR Bant ...

4e divisie Fanfare

zaterdag 18 mei 2019
4e DIVISIE FANFARESolisten: 1. Hilde Veninga (sopraan saxofoon) - Nij Libben Witmarsum2. Daniëlle Gombert (alt saxofoon) - De Bazuin ...

3e divisie Brassband

zaterdag 13 april 2019
3e DIVISIE BRASSBAND 2019 Solisten: 1. Roy van Schagen (Euphonium) - Backum Brass  2. Melis Bijlstra (Es Bas) - De Bazuin Triemen ...

4e divisie Brassband

zaterdag 13 april 2019
4e DIVISIE BRASSBAND 2019Totaal programma:Gouden Spiker: Euregio Brassband – Borne o.l.v. Ronny BuurinkSulveren Spiker: Euphonia – ...

Festival Divisie

zaterdag 13 april 2019
FESTIVAL DIVISIE 2019Totaal programma:Gouden Spiker: Andels Fanfare Corps o.l.v. Olaf Schipper Sulveren Spiker: De Bazuin C - Oenkerk ...

5e divisie Brassband

vrijdag 12 april 2019
5e DIVISIE BRASSBAND 2019 Totaal programma: Gouden Spiker: Koperensemble De Wāldsang - Buitenpost o.l.v. Gerk HuismaSulveren Spiker: ...

Slow Melody Contest

zondag 14 april 2019
Categorie 1:Nynke Emma Adema (Cornet) Categorie 2:Dineke Krol (Bugel)