Laatste nieuws

maandag 2 september 2019
Inschrijven weer mogelijk!

maandag 25 februari 2019
Solisten GSF 2019

Snel naar

woensdag 27 maart 2019
» Tijdschema

zondag 1 september 2019
» Slagwerklijst

maandag 2 september 2019
» Wedstrijdreglement

 

4e divisie Fanfare

zaterdag 18 mei 2019

4e DIVISIE FANFARE

Solisten:

1. Hilde Veninga (sopraan saxofoon) - Nij Libben Witmarsum

2. Daniëlle Gombert (alt saxofoon) - De Bazuin Groningen

3. Jaap Akkerman (trompet) - Opmaat Berltsum

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Nij Libben - Witmarsum o.l.v. Andries Kramer

2. OpMaat - Berltsum o.l.v. Gatse Hylkema

3. De Bazuin - Groningen o.l.v. Johannes Weening

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
OpMaat - Berltsum o.l.v. Gatse Hijlkema

Sulveren Spiker Bokaal: 
Nij Libben - Witmarsum o.l.v. Andries Kramer

Brūnzen Spiker Bokaal: 
De Bazuin - Groningen o.l.v. Johannes Weening

-------------------------------------------------------------------------------------------

3e divisie Fanfare

zaterdag 18 mei 2019
3e DIVISIE FANFARESolisten: 1. Janny Ali Gruber-Veenstra (sopraan saxofoon) - Concordia Wjelsryp2. Andries Verweij (euphonium) - FBCR Bant ...

5e divisie Fanfare

zaterdag 18 mei 2019
5e DIVISIE FANFARE 2019Solisten: 1. Tialda Edelman (alt saxofoon) - Harmonie Beetgum2. Wopkje Bengmans (bugel) - Crescendo Holwerd 3. Cor ...

3e divisie Brassband

zaterdag 13 april 2019
3e DIVISIE BRASSBAND 2019 Solisten: 1. Roy van Schagen (Euphonium) - Backum Brass  2. Melis Bijlstra (Es Bas) - De Bazuin Triemen ...

4e divisie Brassband

zaterdag 13 april 2019
4e DIVISIE BRASSBAND 2019Totaal programma:Gouden Spiker: Euregio Brassband – Borne o.l.v. Ronny BuurinkSulveren Spiker: Euphonia – ...

Festival Divisie

zaterdag 13 april 2019
FESTIVAL DIVISIE 2019Totaal programma:Gouden Spiker: Andels Fanfare Corps o.l.v. Olaf Schipper Sulveren Spiker: De Bazuin C - Oenkerk ...

5e divisie Brassband

vrijdag 12 april 2019
5e DIVISIE BRASSBAND 2019 Totaal programma: Gouden Spiker: Koperensemble De Wāldsang - Buitenpost o.l.v. Gerk HuismaSulveren Spiker: ...

Slow Melody Contest

zondag 14 april 2019
Categorie 1:Nynke Emma Adema (Cornet) Categorie 2:Dineke Krol (Bugel)