Laatste nieuws

maandag 25 februari 2019
Solisten GSF 2019

maandag 4 februari 2019
60 deelnemers Gouden Spiker Festival 2019

Snel naar

woensdag 27 maart 2019
» Tijdschema

woensdag 20 maart 2019
» Slagwerklijst 2019

maandag 1 oktober 2018
» Wedstrijdreglement

 

3e divisie Fanfare

zaterdag 18 mei 2019

3e DIVISIE FANFARE

Solisten:

1. Janny Ali Gruber-Veenstra (sopraan saxofoon) - Concordia Wjelsryp

2. Andries Verweij (euphonium) - FBCR Bant Creil Rutten

3. Wouter de Vries (esbas) - Looft den Heer Boornbergum

-------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Concordia - Wjelsryp o.l.v. Andries Kramer

2. West Frisia - Twisk o.l.v. Lieuwe de Jong

3. FBCR - Bant Creil Rutten o.l.v. Koop Meindert Schokker

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
Concordia - Wjelsryp o.l.v. Andries Kramer

Sulveren Spiker Bokaal:
West Frisia - Twisk o.l.v. Lieuwe de Jong

Brūnzen Spiker Bokaal: 
FBCR - Bant Creil Rutten o.l.v. Koop Meindert Schokker

-------------------------------------------------------------------------------------------

Waardebon workshop Yamaha Music Europe:

FBCR - Bant Creil Rutten

4e divisie Fanfare

zaterdag 18 mei 2019
4e DIVISIE FANFARESolisten: 1. Hilde Veninga (sopraan saxofoon) - Nij Libben Witmarsum2. Danille Gombert (alt saxofoon) - De Bazuin ...

5e divisie Fanfare

zaterdag 18 mei 2019
5e DIVISIE FANFARE 2019Solisten: 1. Tialda Edelman (alt saxofoon) - Harmonie Beetgum2. Wopkje Bengmans (bugel) - Crescendo Holwerd 3. Cor ...

3e divisie Brassband

zaterdag 13 april 2019
3e DIVISIE BRASSBAND 2019 Solisten: 1. Roy van Schagen (Euphonium) - Backum Brass  2. Melis Bijlstra (Es Bas) - De Bazuin Triemen ...

4e divisie Brassband

zaterdag 13 april 2019
4e DIVISIE BRASSBAND 2019Totaal programma:Gouden Spiker: Euregio Brassband Borne o.l.v. Ronny BuurinkSulveren Spiker: Euphonia ...

Festival Divisie

zaterdag 13 april 2019
FESTIVAL DIVISIE 2019Totaal programma:Gouden Spiker: Andels Fanfare Corps o.l.v. Olaf Schipper Sulveren Spiker: De Bazuin C - Oenkerk ...

5e divisie Brassband

vrijdag 12 april 2019
5e DIVISIE BRASSBAND 2019 Totaal programma: Gouden Spiker: Koperensemble De Wāldsang - Buitenpost o.l.v. Gerk HuismaSulveren Spiker: ...

Slow Melody Contest

zondag 14 april 2019
Categorie 1:Nynke Emma Adema (Cornet) Categorie 2:Dineke Krol (Bugel)