Laatste nieuws

maandag 25 februari 2019
Solisten GSF 2019

maandag 4 februari 2019
60 deelnemers Gouden Spiker Festival 2019

Snel naar

woensdag 27 maart 2019
» Tijdschema

woensdag 20 maart 2019
» Slagwerklijst 2019

maandag 1 oktober 2018
» Wedstrijdreglement

 

3e divisie Brassband

zaterdag 13 april 2019

3e DIVISIE BRASSBAND 2019

Solisten:

1. Roy van Schagen (Euphonium) - Backum Brass 

2. Melis Bijlstra (Es Bas) - De Bazuin Triemen Westergeest

3. Pieter Gjaltema (Es Cornet) - Brassband Opsterland

------------------------------------------------------------------------------------------

Verplicht werk:

1. Backum Brass - Castricum o.l.v. Vincent Verhage

2. Kunst & Vriendschap - Meeuwen o.l.v. Henk van Loon

3. Brassband Opsterland - Frieschepalen / Bakkeveen o.l.v. Martine Reijenga

-------------------------------------------------------------------------------------------

Totaal programma:

Gouden Spiker Bokaal: 
Kunst & Vriendschap - Meeuwen o.l.v. Henk van Loon

Sulveren Spiker Bokaal: 
Brassband Opsterland - Frieschepalen / Bakkeveen o.l.v. Martine Reijenga

Brúnzen Spiker Bokaal:
Backum Brass - Castricum o.l.v. Vincent Verhage

-------------------------------------------------------------------------------------------

De workshop beschikbaar gesteld door Yamaha Music Benelux is gewonnen door:
SDG - De Tike

3e divisie Fanfare

zaterdag 18 mei 2019
3e DIVISIE FANFARESolisten: 1. Janny Ali Gruber-Veenstra (sopraan saxofoon) - Concordia Wjelsryp2. Andries Verweij (euphonium) - FBCR Bant ...

4e divisie Fanfare

zaterdag 18 mei 2019
4e DIVISIE FANFARESolisten: 1. Hilde Veninga (sopraan saxofoon) - Nij Libben Witmarsum2. Daniëlle Gombert (alt saxofoon) - De Bazuin ...

5e divisie Fanfare

zaterdag 18 mei 2019
5e DIVISIE FANFARE 2019Solisten: 1. Tialda Edelman (alt saxofoon) - Harmonie Beetgum2. Wopkje Bengmans (bugel) - Crescendo Holwerd 3. Cor ...

4e divisie Brassband

zaterdag 13 april 2019
4e DIVISIE BRASSBAND 2019Totaal programma:Gouden Spiker: Euregio Brassband – Borne o.l.v. Ronny BuurinkSulveren Spiker: Euphonia – ...

Festival Divisie

zaterdag 13 april 2019
FESTIVAL DIVISIE 2019Totaal programma:Gouden Spiker: Andels Fanfare Corps o.l.v. Olaf Schipper Sulveren Spiker: De Bazuin C - Oenkerk ...

5e divisie Brassband

vrijdag 12 april 2019
5e DIVISIE BRASSBAND 2019 Totaal programma: Gouden Spiker: Koperensemble De Wāldsang - Buitenpost o.l.v. Gerk HuismaSulveren Spiker: ...

Slow Melody Contest

zondag 14 april 2019
Categorie 1:Nynke Emma Adema (Cornet) Categorie 2:Dineke Krol (Bugel)